Fotomeistari / Foto pakalpojumi

Operators ar kameru Rīga, Latvija Pievienots 09.07.2021 Jauns
No 350.00 dienā

45.00
stundā
350.00
dienā
2450
nedēļā
10500
mēnesī
Nav nepieciešams drošības depozīts

Daudzums: 1
Minimālais dienu skaits: 1

Masters.events Privāts iznomātājs

  • Experince (years): 20

Fotogrāfu apvienība "Masters.events"
Fotografējam jebko -viesības, reportāžas,privāti tusiņi,korporatīvi pasākumi,ģimenes foto ar izbraukumu pie pasūtītāja,iespējams izbraukt ar studijas gaismām un aksesuāriem. Pie mūms ir Labākās cēnas un piedavajam:
Interaktīvas Foto zonas - šova-bumba vai "Maģiska Foto bumba", "Snowglobe Rotaļlietas” sapnis kas ir piepildīts reāla dzīvē, kura ir bijusi populāra bērnībā. Leģenda stāsta, ka visas vēlmes, kuras jūs paspēsiet izdomāt, kamēr sniegs nolaidīsies uz leju, obligāti piepildīsies. Tādēļ "Foto bumba" ir jūsu personiskais vēlmju izpildītājs, bet viņa maģija, un burvju leģenda tagad pieejami tikai Jums. Atrodoties iekšā var sajust iespaidojošo efektu un nokļūt pasakainā un fantāzijā realitātē.
Sezonas jaunums - Video Spinner 360, - jauns risinājums viesu satgaīšanai un izklaidei Jūsu svētkiem! Uz podiumā var atrasties 3 cilvēki, kamera pagriežas ap Jums un ieraksta SLOWMO video ar 360 grādu pārklājumu, 5 sekunžu fotografēšana, tūlītēja video apstrāde. Priekš efektiem tā palēnina un paātrina video, uzliek logotipus, ka arī varat pievienot plakātu, audio, 2D/3D animāciju, bumeranga efekts, un pats galvenais - tūlītēja parsūtīšana uz e-pastu un sociāliem tīkliem.
Fotobūdas - Vēlamies Jums piedāvāt jaunu, mūsdienīgu, aizraujošu izklaidi, kura nodrošinās Jūsu viesiem un klientiem bezgalīgu pozitīvu noskaņojumu.
Fotostūrītis ar fotogrāfiju drukāšanas uz vietas - Fotogrāfija uz rokas pāris minūtēs!


  • Adrese: Latvija, Rīga, Ulbroka
  • Kontaktinformācija: Telefons 29166332